شرکت کیمیا لوتوس شیمی از بدو تاسیس کوشیده است تا با ارائه خدمات و راهکارهای نوین، پاسخگویی به نیازهای مشتریان را در صدر برنامه هایش قرار دهد. این امر خطیر از نخستین لحظه ای که از خواسته شما مطلع می گردیم آغازگردیده و در طی روند همکاری ادامه می یابد. در شرکت کیمیا لوتوس شیمی که تلفیقی از دانش، تخصص و تجربه است ، تلاش شبانه روزی با حفظ ارزشها رادر دستور کار خود قرار داده و سعی بر دستیابی به اهداف راهبردی و انجام مأموریتهای تعیین شده داریم .

 ما در این خانواده بر این باوریم که رسیدن به این اهداف جز با استعانت از خداوند مهربان و با اتکاء بر تجارب و توانمندی های تخصصی , محقق نخواهد گردید و در این راستا کوشش درجهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان نه یک شعار که برای ما یک اعتقاد و باور است.


پرسشنامه دریافت اطلاعات

لطفاً جهت ارائه اطلاعات درخصوص مصرف مواد شيميايی بازدارنده خوردگی و رسوب و برای نگهداری و بهره برداری مناسب از دیگ بخار ، سیستم خنک کن ، RO  و ... پرسشنامه اطلاعات فنی مقابل را دانلود و تکمیل کرده و از طریق فکس و یا پست الکترونیک برای شرکت ارسال نمایید .

دانلود پرسشنامه...

ارتباط با کیمیا لوتوس شیمی

شما می توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما هستند.
جهت ارتباط به لینک زیر مراجعه نمایید.


صفحه ی تماس با ما...

تحقیقات و نوآوری

این شرکت با صرف هزینه و انجام مطالعه ،تحقیقات بنیادی وجستجوی درتکنولوژی به روز شده مواد اولیه ، سعی در بهتر نمودن کیفیت مواد تولیدی خود نموده است  .