شرکت با نهايت احترام به استحضار ميرساند که شرکت لوتوس شيمي با ده سال تجربه ضمن کسب افتخارات متعدد در سطح ملی و با بهره گيري از تجارب گذشته و ارايه کالای مرغوب در زمينه توليد مواد شيميايي بهينه سازي آبهاي صنعتي ، با ارايه مستقيم توليدات مواد بازدارنده ضد رسوب و خوردگي در سيستم هاي خنک کننده (cooling) وديگ بخار (boiler) ومدارهاي بسته و سيستم اسمز معکوس RO))همراه با خدمات ويژه ، آموزش و برگزاري سمينار هاي فني و تخصصي ، به نحو احسن در داخل کشور اجرا و عرضه می نمايد .


 درضمن اين شرکت با برخورداري از وجود کارشناسان ومهندسين مجرب قادر است با مشارکت درنگهداري وکنترل کيفي و کمي سيستم هاي مربوطه با انجام آزمايشهاي منظم با ارائه گزارش هفتگي يا ماهانه با استقرار نيروهاي مقيم در واحد مصرف کننده، دغدغه فکري مديران و مسولان محترم سازمانها و شرکت ها در کنترل هرچه بهتر سيستم هاي فوق برطرف سازد . 

پرسشنامه دریافت اطلاعات

لطفاً جهت ارائه اطلاعات درخصوص مصرف مواد شيميايی بازدارنده خوردگی و رسوب و برای نگهداری و بهره برداری مناسب از دیگ بخار ، سیستم خنک کن ، RO  و ... پرسشنامه اطلاعات فنی مقابل را دانلود و تکمیل کرده و از طریق فکس و یا پست الکترونیک برای شرکت ارسال نمایید .

دانلود پرسشنامه...

ارتباط با کیمیا لوتوس شیمی

شما می توانید با ما تماس بگیرید. همکاران ما آماده ی پاسخگویی به شما هستند.
جهت ارتباط به لینک زیر مراجعه نمایید.


صفحه ی تماس با ما...

تحقیقات و نوآوری

این شرکت با صرف هزینه و انجام مطالعه ،تحقیقات بنیادی وجستجوی درتکنولوژی به روز شده مواد اولیه ، سعی در بهتر نمودن کیفیت مواد تولیدی خود نموده است  .